قوانین و مقررات سایت

با تشکر از اینکه وب‌سایت سنجش سلف را انتخاب نموده اید. به لحاظ پایداری سایت و همچنین راحتی کاربران قوانینی وضع شده است، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند؛ این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کند. لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به صفحه قوانین و مقررات سایت مراجعه فرمایید. این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله همکاران سایت، مدیران و… اجرا خواهند شد.
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت سنجش سلف را دارند ، باید مفاد این قوانین را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

1- وب‌سایت سنجش سلف طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
2- عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
3- خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت سنجش سلف جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از محتوای این وب‌سایت، پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت سنجش سلف و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
4- وب سایت سنجش سلف، محیطی را جهت برگزاری آزمون و ارائه نمونه سوالات درسی در مقاطع مختلف تحصیلی، برای اعضای خود فراهم نموده است که مسئولیت نشر هر گونه محتوا بر عهده نشر دهنده آن می باشد و در صورت مشاهده و یا گزارش از نشر محتوا که مغایر با قوانین باشد، عضو خاطی بدون اطلاع قبلی حذف و موجودی صندوق وی نیز مسترد نخواهد شد.
5- اطلاعات شخصی کاربران در سنجش سلف کاملاً محرمانه است. سنجش سلف تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت سنجش سلف اطلاع دهد.
6- وب‌سایت سنجش سلف اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

مشاهده متن کامل قانون جرائم رایانه‌ای
مشاهده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه